UA-97008967-2

Teslimat Bilgileri

Teslimat süresi satın aldığınız ürünün stok mevcudiyeti veya üretim planlama durumuna bağlı olarak sunulmaktadır. Genel durumlarda Ürünleriniz  3 İş Günü içerisinde hazırlanır ve Anlaşmalı olduğumuz Kargo şirketi ile Bina kapınıza kadar ücretsiz kargo süreci başlar.Müşteri memnuniyeti adına Üretim ve Sevkiyat birimlerimizce İşimizi en hızlı şekilde en iyi kalitede bitirmek için çalışıyoruz.

Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için "Siparişlerim" kısmında ilgili siparişinizin üstüne tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Müşteri Hizmetlerimiz size yardımcı olacaktır.

Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmaması halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda ise, kargo şirketi görevlisi size bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. 2 gün içinde Kargo firmasının Müşteri Hizmetlerini arayıp evde siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirdikten sonra teslimat gerçekleştirilecektir.